Baalderdienst 25 maart

Baalderdienst 25 maart

Op zondag 25 maart is er om 10 uur weer een Baalderdienst in sporthal de Kamp. Deze Kind en Schooldienst is voorbereid in samenwerking met de onderbouw van de Elzenhof. Rudolf en Gea Zweers, Polberg 54, laten Elayh dopen. Hij is het broertje van Olaf en Luka. Francis en Marloes Herrijgers, Eiberhof 25, laten Saar dopen. Saar is het zusje van Guus en Lotte. Het thema deze ochtend is : (Palmpasen) Het geheim van het licht. Kinderen die een palmpaasstok hebben gemaakt mogen deze meenemen, dit komt deze dienst goed van pas! De voorganger van deze dienst is ds. Wim van der wel. Muzikaal worden we begeleid door de NJOB. Voor de allerkleinsten is er oppas. Na afloop van de dienst is er koffie, thee of limonade. Iedereen is van harte uitgenodigd om deze dienst met ons mee te vieren!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.