Baalderdienst 25 juni 2017

Baalderdienst 25 juni 2017

Op zondag 25 juni om 10.00 uur vieren we weer een Baalderdienst in sporthal de Kamp, met als thema: “Bloei in de kerk”. Ds. Wim v.d. Wel volgt een boeiende cursus over missionair kerk-zijn, hoe vertaalt zich dit naar onze kerk en naar onze wijk.

De voorganger in deze dienst is Ds. Van der Wel, de Nu Je Onderweg Band en organist Bert Slijkhuis zorgen voor de muzikale begeleiding. Er is weer TOZ (Tiener op Zondag) en de jongere kinderen gaan samen een leuke activiteit doen. Na de dienst is er weer gelegenheid om samen een kopje koffie, thee of ranja te drinken.

Wij nodigen u van harte uit om deze dienst met ons te vieren!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.