Baalderdienst 24 januari

Baalderdienst 24 januari

De Baalderdienst van… zondag 24 januari 2016 wordt een feestelijke doopdienst. We dopen Minke Harlaar, dochter van Johan Harlaar en Marjolein Katsma en Kyaro Jan Johannes Maathuis, zoon van Marcel Huisman en Marieke Maathuis. Het thema is: “Verbonden”.  Voorganger is ds. Van der Wel, organist is Bert Slijkhuis en het liedboekkoor verleent haar medewerking. Er is Tiener op Zondag, een toepasselijk werkje voor de kinderen tot en met groep 5 en oppas. Na de dienst weer koffie, thee, ranja met iets lekkers. Aanvang 10:00 uur in de sporthal de Kamp!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.