Baalderdienst 25 februari

Baalderdienst 25 februari

Zondag 25 februari is er een Baalderdienst om 10 uur in Sporthal de Kamp. Het thema voor deze ochtend is ‘Goeie Genade!’ Een dienst voor perfectionisten en anderen die van tijd tot tijd wat vastlopen met zichzelf én voor alle anderen, die nieuwsgierig worden van goeie genade…. De voorganger is ds. Wim van der Wel. Het liedboekkoor begeleidt ons met muziek. Deze ochtend zal er geen oppas zijn. De kinderen gaan een leuk werkje maken en voor de tieners is er TOZ. Na de dienst staat er koffie, thee of ranja klaar om gezellig na te praten. We nodigen iedereen van harte uit!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.