Baalderdienst 24 november Eeuwigheidszondag

Baalderdienst 24 november Eeuwigheidszondag

Zondag 24 november om 10.00 uur is de volgende Baalderdienst in sporthal ‘de Kamp’ in Baalder. We ontsteken in deze dienst kaarsen voor mensen die in het afgelopen jaar kwamen te overlijden en die we intens missen. Tijdens de dienst kan iedereen een kaarsje te ontsteken voor iemand die je korter of langer mist om zo met elkaar verdriet en gemis te blijven delen. Zo voelen we ons verbonden met elkaar! De voorganger is ds. Wim van de Wel en het liedboekkoor verzorgd de muzikale ondersteuning. Voor de jongste kinderen is er oppas, voor de kinderen van groep 1 t/m 6 is er een kinderactiviteit en voor de tieners is er TOZ. Na afloop is er koffie en thee en gelegenheid tot ontmoeting. Iedereen wordt van harte uitgenodigd!