Baalderdienst 24 april

Baalderdienst 24 april

Zondag 24 april om 10.00 uur is de volgende Baalderdienst in ‘de Kamp’. Het thema is: ‘wat je écht belangrijk vindt om door te geven…..’. In deze Baalderdienst lezen we wat Joodse gelovigen per se aan hun kinderen willen overbrengen. Wat is er nu voor ons als mensen, ouders, grootouders, tantes, ooms, zó belangrijk in het leven en in het geloof dat we graag willen dat onze kinderen dát meekrijgen? En wat willen we graag doorkrijgen/mee krijgen van anderen. Tijdens deze dienst is ds. Van der Wel de voorganger en medewerking wordt verleend door het liedboekkoor. Voor de tieners is er TOZ, voor groep 1 t/m 6 een knutselwerkje en er is oppas. Na de dienst is er koffie, thee en ranja. Iedereen is van harte welkom!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.