Baalderdienst 23 september

Baalderdienst 23 september

Op 23 september vieren we in de Baalderdienst de inzet van mensen voor de kerk als ambtsdrager én sowieso, de inzet van mensen voor elkaar, voor God, voor de wijk en de kerk. We staan stil bij het vertrek: van Rines Groothuismink (scriba van de voormalige classis Hardenberg), Herman van Olst (diaken), Gerard Bolks (diaken), en Betsy ter Maat (als ouderling). We verheugen ons over het aantreden Hans Harlaar en Geja Taatgen als diaken, van Albert Nieborg als ouderling (duo-baan met Ineke) over het feit dat Wim Laarman nog vier jaar doorgaat als diaken. Daarnaast gaan Jelto en Janet Drenth nog 2 jaar door als ouderling. We zijn blij en daarom is het thema “mooi veur mekoar”. De nu-je-onderwegband zorgt voor de begeleiding, ds. Wim van der Wel is de voorganger. Er is een activiteit voor de kinderen van groep 1-6 en voor TOZ én er is kinderoppas met o.a. een ballenbak! Laat die kleintjes maar komen…….

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.