Baalderdienst 22 november

Baalderdienst 22 november

Zondag 22 november is er weer een dienst in Sporthal de Kamp. Het zal

de zondag zijn waarop we de namen noemen van de mensen die in het afgelopen kerkelijk jaar in onze wijk zijn overleden. En voor ieder die het wil: er is de gelegenheid om een kaarsje aan te steken omwille van en uit verbondenheid met een geliefde overledene. Thema is “tussen herinnering en toekomst”. Na afloop is er koffie en tijd om na te praten. Het liedboekkoor werkt mee – en dat is in zo’n dienst heel fijn – en ds. Wim van der Wel is de voorganger. Er is TOZ én uiteraard ook een activiteit voor de jongsten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.