Baalderdienst 22 november

Baalderdienst 22 november

Op 22 november vieren we in sporthal de Kamp om 10.00 uur de laatste zondag van het kerkelijk jaar. Het is bij uitstek de zondag van de hoop: we hopen op iets dat nog moet komen, het Koninkrijk van God waarin er vrede, geluk, leven, licht, liefde zijn en het donker – in welke vorm dan ook – er niet meer zal zijn. Op deze zondag noemen we de namen van de mensen die in het afgelopen jaar gestorven zijn en we steken een kaars aan om hen te gedenken. En normaal doen we het dan zo dat mensen naar voren kunnen komen om een kaarsje te ontsteken voor iemand die kort of al veel langer gestorven is en die je nog steeds mist. Dat kan nu niet en daarom steken we in de sporthal één grote kaars aan voor al die mensen én nodigen we je thuis uit om zelf op dat moment een kaars te ontsteken voor je geliefde. Zo zijn we met elkaar verbonden. Het gaat deze zondag over Ruth, misschien wel het bekendste verhaal in de bijbel over “onbekende en gewone mensen” van wie God zeer van harte hun God wil zijn. Ina Bosscher zingt, Bert Slijkhuis én een paar anderen begeleiden haar op fluit en viool. Ds. Wim van der Wel is de voorganger. En je kunt erbij zijn via de live-stream van PKN Baalder, youtube. Trouwens, live kun je er ook bij zijn: geef je op via de scipio-app óf telefonisch via 06-829 699 32. We kunnen maximaal 30 mensen verwelkomen in de zaal!