Baalderdienst 22 maart

Baalderdienst 22 maart

Op zondag 22 maart mogen we met zijn allen de Baalderdienst vieren. Het thema van deze zondag is:

Samen sta je sterk!

Wat betekent dat voor jou? Heeft het waarde?

We zijn erg blij te kunnen melden dat jeugdkoor Animato meewerkt aan deze dienst. Een geweldig koor dat past bij het thema van deze dienst en al meer dan 35 jaar samen sterk staat.  Kijk ook eens op jeugdkooranimato.nl. We zouden het geweldig vinden als jullie komen! Ds. Wim van der Wel is onze voorganger en de dienst begint om 10.00 uur. Voor de tieners is er Tiener op Zondag, voor de jonge kinderen een leuk werkje en voor de allerkleinsten is er oppas. Na de dienst is er natuurlijk weer koffie, ranja en iets lekkers. Iedereen is van harte welkom! Wij kijken uit naar de dienst en een geweldig samenzijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.