Baalderdienst 21 november 2021

Baalderdienst 21 november 2021

Zondag 21 november komen we samen in Sporthal de Kamp om 10.00 uur. Het thema is “refurbished” (opgeknapt!) . Het is de laatste zondag van het kerkelijk jaar en dan vieren we altijd iets dat er nog niet is en waar we misschien wel erg naar snakken: deze wereld vernieuwd, hersteld. God die op de aarde is, geen ziekte, geen virus, geen kwaadwillendheid meer, maar alleen maar goedheid en liefde…. Een droom? Johannes droomt erover als hij diep in de penarie zit op Patmos. Wij laten ons inspireren door die droom. In deze dienst noemen we de namen van mensen die in het afgelopen kerkelijk jaar zijn gestorven en steken een kaars voor hen aan. Er wordt ook een kaars aangestoken voor alle mensen die we korter of al veel langer missen. Ds. Wim van der Wel is de voorganger, het liedboekkoor zingt en Bert Slijkhuis zorgt voor de muziek. Er kunnen max 100 mensen komen – welkom! – en we zitten op anderhalve meter. Er zijn kinderactiviteiten! De dienst is live te volgen via Youtube PKN Baalder.