Baalderdienst 20 november

Baalderdienst 20 november

Op zondag 20 november is de laatste zondag van het kerkelijke jaar. Ook in de baalderdienst gedenken wij de mensen die in het afgelopen jaar zijn overleden, we noemen hun namen en voor ieder van hen steken we een kaars aan. Daarna is er voor een ieder die dit wil de gelegenheid om ook een kaarsje aan te steken voor een al eerder overleden geliefde. Ds. Wim van der Wel is de voorganger, het liedboekkoor werkt mee samen met Bert Slijkhuis die het orgel bespeelt. Het thema is “Deel je verdriet, herinnering en je hoop!” Er is weer Tiener op Zondag, voor de jonge kinderen is er een werkje en er is oppas voor de allerkleinsten. Na de dienst is er de gelegenheid om elkaar te ontmoeten onder het genot van een kopje koffie, thee of ranja. Wij nodigen u van harte uit voor deze bijzondere dienst om 10.00 uur in sporthal De Kamp.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.