Baalderdienst 14 oktober

Baalderdienst 14 oktober

Op zondag 14 oktober is er weer een Baalderdienst om 10 uur in Sporthal de Kamp. Het thema deze dienst is ‘Onvoorwaardelijke liefde’. Het is een feestelijke dienst want we hopen Marit Visser, Sarah-lynn Herma Maathuis, Amber de Vries en Jasmijn Slot te dopen. Gerhard en Jenine Slot – ouders van Jasmijn – gaan belijdenis doen. Onze voorganger is ds. Wim van der Wel en het liedboekkoor begeleid ons muzikaal. Voor de tieners is er TOZ en de kinderen van groep 1 tot 6 gaan een leuk werkje maken! Deze dienst is er geen oppas aanwezig. Na afloop van de dienst is er koffie, thee en limonade. Wij nodigen iedereen van harte uit!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.