Baalderdienst 13 september

Baalderdienst 13 september

Zondag 13 september om 10.00 uur is de eerste Baalderdienst van het nieuwe seizoen. Het thema in deze dienst is: “ Storm na de stilte”. Veel mensen hebben genoten van de vakantie. Of je nu wegging of niet, het was een tijd van rust, weinig hoeven, stilte en lege plekken in je agenda. Nu is alles weer begonnen: school, werk, verenigingen…oftewel storm na de stilte.

Er is T.O.Z, iets leuks om te maken voor de kinderen uit groep 1-6 en oppas. De Nu-je-onderweg-band zorgt voor de muziek en Ds. W. van der Wel is de voorganger. En met elkaar zorgen we voor een fijne zondag maar……deze startzondag gaan we natuurlijk op een geweldige manier samen afsluiten. Er vindt een activiteit plaats voor jong en oud. Iedereen is van hárte welkom! Nadien staan er soep en broodjes klaar voor een ieder die hier zin in heeft. Het zal tot ongeveer 13:30 uur duren. Maar zeker de moeite waard om eraan mee te doen.

Namens de activiteitencommissie en Baalderdienstcommissie: Graag tot dan!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.