Baalderdienst 13 maart, dienst met de onderbouw van de Elzenhof

Baalderdienst 13 maart, dienst met de onderbouw van de Elzenhof

Op zondag 13 maart is er weer een dienst in de Kamp om 10.00 uur. Het is een dienst met de onderbouw van de Elzenhof. Geweldig dat dat weer kan! Wat zal het fantastisch zijn om weer kinderen in de Kamp samen met juffen en meesters te zien. Het thema klinkt heel spannend en is het ook:  “het geheim van het brood en van de soepsteen”. De nu-je-onderweg-band zorgt voor de begeleiding en er is kinderoppas. Kinderactiviteit en ToZ zijn er niet, want de dienst zelf is één en al kinderfeestO, ja en zeker bij dezen dienst zou het geweldig zijn als we een houdbaar product (bruine bonen, pindakaas, tandpasta, maandverband enz.) meenemen voor de voedselkast bij de wijkboerderij. Ds. Wim van der Wel is de voorganger en hij neemt een gast mee! Er zullen veel plaatsen zijn waar mensen “gewoon weer naast elkaar” zitten, maar er zal ook ruimte zijn voor mensen die nog graag op anderhalve meter zitten. De dienst wordt live op internet uitgezonden op het youtube kanaal van PKN Baalder.