Baalderdienst 13 januari 2019

Baalderdienst 13 januari 2019

Op 13 januari vieren we de eerste dienst in het nieuwe jaar. We gaan uiteraard elkaar het goede wensen, in én na de dienst (met koffie, thee en limonade!). In de dienst zelf is het thema “leren”. Een mens leert een leven lang. Om te beginnen omdat je ouders je dingen bijbrengen, je op school van alles leert…… Waar heb je wat aan, waar niet wat aan? We komen een stukje in het leerproces van Jezus als Hij als kind van 8 dagen wordt besneden en als kind van 40 dagen door zijn ouders naar Jeruzalem wordt gebracht……

In deze dienst vieren we dat Marjan de Vries- Ockers, Kleine Pollen 5, als ouderling wordt bevestigd. Daarmee zijn alle vacatures in de kerkenraad vervuld!

Het liedboekkoor werkt mee, ds. Wim van der Wel is voorganger en er is een leuke activiteit voor de kinderen van groep 1-6 én er is TOZ en kinderoppas in het mooie vernieuwde kinderoppaslokaal!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.