Baalderdienst 12 september

Baalderdienst 12 september

Een nieuw begin!!

12 september gaan we weer van start in Sporthal de Kamp! Eindelijk!!! De eerste dienst krijgt als thema “een nieuw begin”. Dat is op meer dan één manier het geval. We gaan dopen! Kinderen die aan het begin van hun leven zijn krijgen het grote teken van de trouw van God op leven en dood, voor goede en kwade dagen enz. mee: de doop! We gaan vier kinderen dopen: Eline, dochter van Pascal en Jorien Lamberink, Singelberg 36 , Daan, zoon van Henrik en Nikkie Bril, Anerweg-Noord 68 in Lutten, Dorian, zoon van Daniël en Lisa Stroomberg, Gele Lis 37 en Heinrich Thijmen Slot, Kamphof 5, zoon van Gerhard en Jenine Slot. Sommige van de kinderen kunnen al lopen. Ze zijn nog net niet zo oud dat ze de doopvragen zelf beantwoorden😊.

 

De nu-je-onderweg-band zorgt voor de muziek, ds. Wim van der Wel is de voorganger. Er zal kinderoppas zijn, deze dienst en tijdens de dienst zal er een kinderactiviteit zijn.