Baalderdienst 12 november

Baalderdienst 12 november

Op zondag 12 november is er weer een Baalderdienst om 10.00u in sporthal de Kamp. Dit keer een kerk-en schooldienst. Er wordt samengewerkt met de bovenbouw van de Elzenhof. Ook wordt in deze dienst Saar Lieve Herrijgers gedoopt! zij is de dochter van Francis en Marloes en woont met broer Guus en zus Lotte aan de Eiberhof 25.
Het thema is: “Helden!” De voorganger in deze dienst is ds Wim van der Wel, de organist is Bert Slijkhuis en de NJOB werkt ook mee. Voor de allerkleinsten is er oppas. Na afloop van de dienst is er koffie, thee of limonade. Iedereen is van harte uitgenodigd om deze dienst met ons mee te vieren!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.