Baalderdienst 12 maart

Baalderdienst 12 maart

Zondag 12 maart om 10.00 uur is de volgende Baalderdienst in ‘de Kamp’. Het thema van deze dienst is ‘de tafel van Samen’. Ds. van der Wel gaat voor en we vieren samen het avondmaal. Het liedboekkoor werkt mee. De kinderen kunnen een kinderwerkje maken en voor de tieners is er TOZ. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om samen koffie, thee of limonade te drinken met wat lekkers. We lezen in deze Baalderdienst hoe in de gemeente van Korinthe ieder gemeentelid wat te eten en te drinken meenam naar een kerkelijke viering die gewoon in huizen plaatsvond. Als het eten was klaargemaakt én verdeeld, dan werd ook het avondmaal gevierd. Delen…. Zo gaan wij het ook doen! We nodigen iedereen uit om iets houdbaars mee te nemen naar de Kamp. Bij producten die je mee kunt nemen kun je denken aan: boter, braadboter, margarine, suiker, jam, hagelslag, koffie, thee, houdbare melk, leverpastei, soep(cup a soep), beschuit, pannenkoekmeel, poedersuiker, stroop, ranja, zout, (vlees)kruiden, shampoo, schoonmaakmiddelen of zeep. We verzamelen dat in kratten en daar maken we pakketten van die we ronddelen in onze wijk op adressen waar mensen het krap hebben. En zó al delend, delen wij het brood en wijn die ons doen denken aan de zijn leven met ons delende Jezus. Het wordt een bijzondere dienst! Welkom iedereen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.