Baalderdienst 12 juni

Baalderdienst 12 juni

Op zondag 12 juni om 10:00 uur is er een Baalderdienst in sporthal de Kamp. Het thema luidt: “Als er reuzen, apen en beren op je weg komen…” In deze dienst dopen we Luuk Brink; zoon van Klaas-Henk en Marjan Brink en broertje van Thijs. Voorganger is Ds. Van der Wel. De Nu-je-onderweg-band verzorgt de muzikale omlijsting en Bert Slijkhuis is de organist. Natuurlijk is er Tiener op Zondag, een leuk werkje voor de jongere kinderen en oppas. bear_chimp_baby_friends_06-601x220Na de dienst weer gelegenheid voor een kopje koffie of ranja. We nodigen iedereen van harte uit!

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.