Baalderdienst 12 december

Baalderdienst 12 december

Op zondag 12 december vieren we opnieuw een dienst in de Kamp. Het thema is “verrassend”. De dienst ook, aangenaam verrassend zelfs. Want we zijn echt heeeel blij dat we alle vacatures hebben vervuld. Een lichtpunt in rare tijden! We hopen Harold Meijer, Baalderesch 101, Jurgen van der Spoel, Baalderesch 81 te bevestigen als ouderling en Tineke Jurgens, Markeweg 1 als jeugdouderling en Albert Hakkers, Brinkberg 12 als diaken te bevestigen. En dan nemen we ook afscheid: van Jans en Geesje Schuurman, van Janine van der Kamp en van Marjolein Ooms en kijken we met hen in dankbaarheid om. En we lezen ook nog het verhaal van Zacharias en Elisabeth die op hun oude dag verrassende gebeurtenissen meemaakten. Mooie verhalen in donkere tijden. Bert Slijkhuis gaat ons begeleiden, er kunnen 100 mensen in – zonder klachten! – en het is live te zien op Youtube PKN Baalder.