Baalderdienst 11 oktober

Baalderdienst 11 oktober

Zondag 11 oktober om 10.00 uur is de volgende Baalderdienst in de Kamp. Het thema

in deze dienst is: “ De schaamte voorbij”. Het wordt een mooie dienst want er worden maar liefst 5 mensen gedoopt, namelijk Duuc Santing, zoon van Dennis en Linda Santing. Lieke Sofie Bulthuis, dochter van Arnout en Jessica Bulthuis. Jose en Lea Schoemaker, een tweeling van 7 jaar en hun moeder Wendy. Altijd een bijzonder en prachtig moment! Er is ‘Tiener op Zondag’ , iets leuks om te maken voor de kinderen uit groep 1-6 en oppas. De Nu-je-onderweg-band zorgt voor de muziek en Ds. W. van der Wel is de voorganger. Na de dienst is er gelegenheid om de dopelingen en doopouders te feliciteren en samen een kopje koffie, thee of ranja te drinken. We nodigen u en jou weer van harte uit!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.