Baalderdienst 11 november

Baalderdienst 11 november

 

Aanstaande zondag 11 november is er om 10 uur weer een Baalderdienst in sporthal de Kamp. Deze dienst is in samenwerking met groep 5 t/m 8 van de Elzenhof. Het thema deze dienst is ‘Mooi gelukkig’.

Het geeft voldoening om iets zo mooi mogelijk te doen. We kunnen genieten van mooie dingen en schoonheid om ons heen. Veel van die mooie dingen hebben geen verfraaiing nodig.. In deze dienst gaat het om de vraag: “ Wat draagt “mooi” bij aan ons levensgeluk? “ Vanuit de Bijbel luisteren we de naar de verhalen over Naäman. Ds. Wim van der Wel is de voorganger en de Nu-je-onderweg-band begeleid ons met muziek. Er is oppas aanwezig voor de allerkleinsten. Na afloop van de dienst is er koffie, thee en limonade om gezellig na te praten. We nodigen iedereen van harte uit!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.