Baalderdienst 11 maart 2018

Baalderdienst 11 maart 2018

Zondag 11 maart om 10.00 uur is de volgende Baalderdienst in ‘de Kamp’. Het thema van deze dienst, waarin Ds. van der Wel voorgaat, is: ‘Wie deelt heeft meer’. We vieren tijdens deze dienst het avondmaal. Bert Slijkhuis verzorgt samen met het liedboekkoor muzikale ondersteuning. De kinderen kunnen een kinderwerkje maken en voor de tieners is er TOZ. Er is ook oppasdienst voor de allerkleinsten!!! Na afloop van de dienst is er gelegenheid om samen koffie, thee of limonade te drinken met wat lekkers. Wij willen iedereen vragen om wat lekkers, een verwennerrijtje, mee te nemen. U kunt hierbij denken aan een zelfgebakken cake, chocolaatjes, zoutjes of iets te drinken (geen alcohol). U mag het natuurlijk mooi inpakken en er eventueel een kaartje erbij doen, zodat het een echt kadootje wordt. Wij verzamelen dit voor aanvang van de dienst zodat we pakketten kunnen maken voor de mensen in onze wijk die het krap hebben. Wie deelt heeft meer. Het wordt een bijzondere dienst! Welkom iedereen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.