Baalderdienst 11 december.

Baalderdienst 11 december.

Op 11 december 2022, in advent, vieren we weer een dienst in sporthal de Kamp.

Het thema is “beschikbaar”. 

We lezen het verhaal van Jozef, die op een bijzondere manier bonusvader van Jezus wordt. Dat moet een zéér onverwachte wending in zijn leven zijn, als er zó een beroep op hem wordt gedaan. Hij zegt “ja” en dat heeft mooie en ingewikkelde consequenties.

Met dat verhaal in het achterhoofd vieren we ook dat er weer mensen zijn die taken op zich willen nemen als ouderling en diaken. En we gaan afscheid nemen van mensen wier taak erop zit. We vinden het fijn dat er altijd weer mensen zijn die ergens hun schouders onder willen zetten. Ik hoop dat jullie erbij willen zijn!

De muziek komt van “musette” – Jacqueline, Bert en Ina – en wij zingen daar mooi bij mee. Er is uiteraard een kinderactiviteit voor alle leeftijden én koffie en ranja na afloop. Ds. Wim van der Wel is voorganger. Wie je ook bent…, je bent zeer welkom!

O, ja, en als je iets wilt meenemen voor de voedselkast bij de boerderij zou dat helemaal mooi zijn!