Baalderdienst 10 september

Baalderdienst 10 september

We nodigen u van harte uit voorde eerste baalderdienst van dit seizoen. Deze startdienst is op 10 september a.s. om 10.00 uur in sporthal De Kamp. Het thema zal zijn: ” Inspiratie: Waar ben jij voor gebakken?”  De voorganger in deze dienst is ds. Wim vd Wel, de organist is  Bert Slijkhuis en de Nu-Je-Onderweg-Band doet ook mee. Voor de tieners is er TOZ, de jongere kinderen gaan een leuk spel doen en voor de allerjongsten is er oppas. In de dienst begin juli zijn er zonnebloempitten uitgedeeld, heeft u deze geplant en is er al wat moois uitgegroeid, willen we u vragen er een foto van te maken en deze mee te nemen.

Na de dienst is er een quiz met opdrachten voor jong en oud, om het nieuwe seizoen met elkaar weer goed te beginnen en daarna zal er soep met een broodje zijn. We willen u dan ook voor deze ativiteit van harte uitnodigen, om zo samen er weer een fijne dag en een fijn seizoen van te kunnen maken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.