Baalderdienst 10 juli 2016

Baalderdienst 10 juli 2016

Laatste Baalderdienst van dit seizoen

Op zondag 10 juli is er de laatste Baalderdienst van dit seizoen. Dit is een extra dienst om de zomerstop niet zo lang te laten duren. Het thema is: “Hollen en Stilstaan”. Natuurlijk gaat onze wijkpredikant Ds. Van der Wel deze laatste dienst voor. De Nu-je-Onderweg-Band doet aan de dienst mee. Er is TOZ, een activiteit voor de kinderen en oppas. Na de dienst gelegenheid voor een kopje koffie, thee of limonade. En om het seizoen mooi af te sluiten geeft de Nu-je-onderweg-band nadien een koffieconcert. Genoeg redenen om te komen dus!

hollen en stilstaan

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.