Baalderdienst 10 januari

Baalderdienst 10 januari

Op zondag 10 januari 2016 mogen we met zijn allen een prachtige Baalderdienst vieren. Het thema van deze zondag is:

Pak maar mijn hand

Waarin zie je de hand van God? Kun je via de daden van jouw eigen handen ook de hand van God laten zien?We zouden het super vinden als jullie naar deze dienst komen! Voorganger in deze dienst is Wim van der Wel. De dienst begint om 10.00 uur in sporthal de Kamp. Voor de tieners is er Tiener op Zondag, voor de jonge kinderen een leuk werkje en voor de allerkleinsten is er oppas. Na de dienst is er ook in 2016 weer koffie, ranja en iets lekkers. Iedereen is van harte welkom! Wij kijken uit naar de dienst en een geweldig samenzijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.