Baalderdienst 10 februari 2019

Baalderdienst 10 februari 2019

Een pak van mijn hart…

Wie kent er soms zo’n gevoel van: een last op de schouders? Of dat er iets zwaar op de maag ligt? Of van verlamd voelen door angst? Ons lijf heeft van alles te zeggen, en het kan ons in de greep houden. In de aankomende Baalderdienst staan we erbij stil hoe het een worsteling kan zijn met wat we voelen, dat leren vastpakken, benoemen, loslaten, waar nodig vergeven.

Het thema is: “Een pak van mijn hart…” De voorganger in deze dienst is ds. Wim vd Wel, de organist is Bert Slijkhuis en het Nieuw Liedboekkoor doet volop mee. Voor de tieners is er TOZ en voor de jongere kinderen maken we het ook gezellig. Kortom, er is van alles te beleven. Hartelijke welkom op 10 febr. in de Baalderdienst, om 10.00 uur in De Kamp!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.