Baalderdienst 10 december

Baalderdienst 10 december

Het filmpje hieronder is afkomstig uit de serie Adieu God? Het gaat over wonderen/dingen die niet kunnen. ‘Die noemen we toch niet voor niks dingen die niet kunnen?’ ‘Geloof je die echt Tijs? Als ik in wonderen moet geloven om bij dat geloof van jou te horen – sorry, maar dat is mij echt te veel gevraagd.’ Zo zien presentator Wilfred Genee, cabaretier Arjen Lubach, voetbaldeskundige Johan Derksen en minister Ronald Plasterk het geloof en de verhalen uit de bijbel.

Filmpje Adieu God?

Zondag gaan we het hierover hebben tijdens de Baalderdienst, 10 uur in Sporthal de Kamp. Het thema is dan ook ‘Echt gebeurd? In de bijbel staan wonderlijke verhalen. Hoe zie jij ze?’ Tijdens deze dienst wordt Erik Slotman bevestigd als ouderling-kerkrentmeester. De voorganger is ds. Wim van der Wel en de nu-je-onderweg-band begeleid ons met muziek. Deze ochtend is er geen oppas. De kinderen gaan een leuk werkje maken en voor de tieners is er TOZ. Na afloop is er gelegenheid om na te praten met een kopje thee, koffie of ranja. Wij nodigen iedereen van harte uit.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.