Baalderdienst 10 april

Baalderdienst 10 april

Op 10 april houdenvluchtelingen3-2048x1490we in de Kamp een themadienst rond vluchtelingen. De titel is :“Als vluchtelingen over onze grens gaan…..” Het thema sluit aan bij de gesprekken die we op de groothuisbezoeken hebben gehad. Het is zéker niet het makkelijkste thema en het heeft ons als baalderdienstcommissie al mooie gesprekken opgeleverd waarin álle – ook onze angsten enz. – kanten van de zaak langskwamen. Dat hopen we óók in deze dienst te doen. Peter van der Heide, onze wijkgenoot, die regelmatig in zijn vrije tijd naar Griekenland afreist om daar vluchtelingen te helpen zal onze gast zijn. De diaconie heeft besloten dat de eerste collecte bestemd is voor de Stichting Bootvluchteling (ANBI). De band zorgt voor de muziek. Uiteraard is er TOZ , een leuk kinderwerkje en oppas. En na de dienst weer gelegenheid voor een kopje koffie of thee. Wees welkom!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.