Baalder Noaberschap naar provinciebezoek Overijssel

Er is weer iets (verrassends) te melden vanuit het Baalder Noaberschap.
Hebben we nog niet zolang geleden gemeld trots te zijn op het feit dat onze website online is, nu kunnen we melden dat we zijn uitgenodigd door de gemeente Hardenberg om op 19 juni as. mee te gaan naar Zwolle in het kader van de provinciebezoeken door koning Willem-Alexander en koningin Maxima. We hebben eerder al aangegeven dat de gemeente Hardenberg erg positief is over het Baalder Noaberschap, maar dat er een uitnodiging zou komen voor zoiets als het provinciebezoek, hadden wij ook nooit verwacht. Dit alleen al vanwege het feit dat het Baalder Noaberschap nu ± 6 maanden actief is en dat er organisatorisch nog veel werk te verzetten is. Hieruit mogen we toch concluderen dat we, vanuit het geloof dat we delen en door de samenwerking van onze kerken, met het Baalder Noaberschap een goede stap hebben mogen zetten in het tonen van onze maatschappelijke verantwoordelijkheid en de zorg voor onze naaste. Laat dit voor ons de stimulans mogen blijven. Maar leuk is het natuurlijk wel!!
(Hans Harlaar zal als afgevaardigde van de stuurgroep Baalder Noaberschap naar Zwolle gaan. We hebben er als stuurgroep alle vertrouwen in dat hij het Baalder Noaberschap goed zal vertegenwoordigen)
Namens de stuurgroep Baalder Noaberschap
Jan Moeken.

Een gedachte over “Baalder Noaberschap naar provinciebezoek Overijssel

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.