Wandel met ons mee.

Wandel met ons mee.

Zondagmiddag 18 mei kunnen de wandelschoenen weer aan. Onder de vlag van de werkgroep Leefstijl, gaan we dit keer wandelen in Brucht. Naast dat we welkom zijn bij een tweetal agrariërs, biedt dit ook een unieke gelegenheid om door de uiterwaarden van de Vecht te wandelen. We beginnen om 14.30  met koffie, bij het bedrijf van de fam. Markhorst. Markeweg 5. We gaan onderweg kijken bij bollenvelden en in de moderne stal van de Fam. Broekroelofs. Rond 17.30 gaan we afsluiten met een kop ( á la Meerveld) soep…..  en een kleine vesper olv. Ds. Bert de Lange      Echt een middag voor jong en oud. Voor meer info: zie Kerkklank.

Graag aanmelden bij Albert Waterink via 06-23694925 of aljoke@planet.nl.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.