27 september, een nieuwe Baalderdienst!

27 september, een nieuwe Baalderdienst!

Op 27 september is er om 10.00 uur weer een Baalderdienst in Sporthal de Kamp.

Het wordt een bijzondere, want we vieren dat onze wijk springlevend is: zes nieuwe mensen uit onze wijk starten als wijkouderling! We hebben alle secties weer compleet. Verder gaan we ook van een aantal mensen afscheid nemen, omdat hun taak er als ouderling op zit.

Het belooft een inspirerende dienst te worden met als thema “Messi(j )as”.

Uiteraard is er voor jongeren uit groep 7/8 en de brugklas weer TOZ en voor de kinderen uit groep 1-6 een leuke activiteit en voor de allerjongsten is er oppas. Het Liedboekkoor zingt mee, ds. Wim van der Wel is de voorganger. En uiteraard is er na die tijd koffie en limonade.

Iedereen welkom dus!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.