Pasen in Baalder

Na een week van lijden, sterven en stiltevieren we op 16 april het feest van pasen in de baalderdienst. Het thema deze paasmorgen is “Leve het leven!”.
In deze feestelijke dienst zullen twee mensen belijdenis doen. De voorganger in de dienst is ds. Wim v/d Wel, de organist is Bert Slijkhuis en ook de Nu je Onderweg-Band doet mee. Voor de allerkleinsten is er oppas, de kinderen gaan naar de hal voor een leuk werkje en voor de tieners is er TOZ. Na de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten met een kopje koffie, thee of ranja.
De dienst begint om 10.00 uur in sporthal De Kamp, u bent van harte welkom!

Reacties op Facebook
Over de schrijver

Laat een reactie achter

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.