De Band van Baalders Bands 22 maart

“De bands ‘Light” (GVK) en ‘De-Nu-Je-Onderweg-Band’ (PKN) nodigen jou, u, jullie, allen uit voor een muzikale ontmoeting in de Kamp in Baalder! We bieden een muzikale avond aan waarop de bands afzonderlijk maar ook samen op zullen treden. Sprekers op die avond zijn Wim van der Wel en Adrian Verbree.

Na afloop drinken we samen een kop koffie.

We hopen op een avond vol beleving, muziek en inspiratie!´

BandVanBaalderBands-Affiche

Reacties op Facebook
Over de schrijver
  1. Japneet Reply

    Van jouw weblog wordt ik hemaelal vrolijk! Wat een leuke vensterbank heb je gecreerd!!Echt, daar krijg je nog meer zin in de zomer van!Nog even geduld, en ..het voorjaar kan ook mooi zijn.Vandaag zag ik al enkele krokusjes!Fijne zondag,Liefs Onzeweg

Laat een reactie achter

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.