Baalderdienst 22 oktober

Zondag 22 oktober hebben we een feestelijke dienst die om 10.00 uur begint in sporthal ‘de Kamp’ met als thema: “Waarom je je van niemands oordeel iets hoeft aan te trekken en tegelijk open kunt staan voor ieder mens……”. Voorganger is ds. Wim van der Wel, onze wijkpredikant. Muziek is er van Jan-Anne en Martine van der Wel. De kinderen kunnen een kinderwerkje maken en voor de tieners is er TOZ. Er is geen oppasdienst. Na afloop van de dienst is er koffie, thee en ranja met wat lekkers.
In het kader van ‘de kerkproeverij’ heeft iedereen tijdens de dienst van 8 oktober een kaartje meegekregen om vrienden en kennissen uit te nodigen voor deze dienst. Iedereen is van harte uitgenodigd!

Reacties op Facebook
Over de schrijver

Laat een reactie achter

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.