Baalderdienst 22 februari

Op zondag 22 februari mogen we met zijn allen de Baalderdienst vieren. Het thema van deze zondag is:

Geest en Beest!geest en beest

Welke associaties zijn er te bedenken met het beest? Positief? Negatief? Of allebei?

We zouden het geweldig vinden als jullie komen! Ds. Wim van der Wel is onze voorganger en de dienst begint om 10.00 uur.Voor de tieners is er Tiener op zondag, voor de jonge kinderen een leuk werkje en voor de allerkleinsten is er oppas. Na de dienst is er natuurlijk weer koffie, ranja en iets lekkers. Iedereen is van harte welkom! Wij kijken uit naar de dienst en een geweldig samenzijn.

Reacties op Facebook
Over de schrijver

Laat een reactie achter

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.